Polski  |  English

BREAKING NEWS: Zbliża się 7 edycja Festiwalu Młodzieży Bez Granic

To już siódma edycja festiwalu organizowanego przez Salezjański Ośrodek Wychowawczy im. św. Jana Bosko w Różanymstoku. Jego główną ideą jest edukacja i spotkania młodzieży podczas warsztatów artystycznych, oraz budowanie szacunku młodych do innych tradycji i religii. Dokonuje się to podczas spotkań z ciekawymi ludźmi oraz wspólnej zabawy w trakcie koncertów gwiazd pochodzących z różnych kultur muzycznych i krajów.

Uczestnicy FESTIWALU MŁODZIEŻY BEZ GRANIC mają do wyboru szeroką ofertę warsztatów: z akrobatyki, flamenco, śpiewu białego, gry na instrumentach ludowych, teatru, pantomimy, sztuki cyrkowej, jazdy konnej, capoeiry, koszykówki, football freestyle, hip-hop z Romanem Bosskim i wiele innych.

Do udziału w festiwalu zaproszeni są wszyscy młodzi ludzie, uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, a także zorganizowane grupy młodzieży. Zgłoszenia dokonujemy poprzez wysłanie uzupełnionego formularza na adres info@festiwalbezgranic.com. Formularz zgłoszeniowy dla grup dostępny jest na stronie internetowej festiwalu www.festiwalbezgranic.com, w zakładce UCZESTNICTWO, wypełnia go opiekun grupy. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone mailowo. Każdy zgłoszony uczestnik zobowiązany jest do zapłacenia kwoty 65 PLN. Cena ta obejmuje 3-dniowe wyżywienie wraz z noclegiem. Koncerty, pokazy i spektakle są nieodpłatne i dostępne dla każdego. 
UWAGA: aby potwierdzić zgłoszenie grupy wymagane jest uiszczenie zaliczki w wysokości 50% całej kwoty. To da Państwu pewność, że odpowiednia liczba miejsc zostanie zarezerwowana.

FESTIWAL MŁODZIEŻY BEZ GRANIC zostanie poprzedzony objazdowym spektaklem KARAWANY BEZ GRANIC pt. „Someone Somewhere”. KARAWANA przejedzie przez wybrane miejscowości Podlasia oraz Warmii i Mazur, promując kulturę i sztukę w małych miejscowościach.

« powrót